OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Parafia Rzymskokatolicka św. Michała Archanioła w Sobinie

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 01.09 2019

    1. Dziś II niedziela miesiąca z naszą comiesięczną modlitwą za wszystkich dobrodziejów i ofiarodawców naszej wspólnoty parafialnej. Dziś w sposób szczególny modlimy się za osoby oraz instytucje, które wspierają prace remontowe związane trwającą naprawą konstrukcji dachowej w zabytkowym kościele św. Bartłomieja w Jędrzychowie.

     

    1. W najbliższym tygodniu – przeżywanym jako VIII Tydzień Wychowania – szczególną modlitwą otoczymy dzieci i młodzież oraz rodziców i nauczycieli w rozpoczętym Roku Szkolnym 2019/2020

     

    3.Spotkania z rodzicami dzieci komunijnych po mszy św o 9.00 w Jędrzychowie ,10.30 w N.W. Lubińskiej 12.00 w Sobinie. Dzieci z klas o-5 szkoły podstawowej zapraszam po mszy do zakrystii po odbiór książek niedzielnych.

     

    1. Rodziny osób chorych, które są odwiedzane z posługa duszpasterska w pierwsze piątki miesiąca, pragnę poinformować, że istnieje możliwość niesienia Komunii świętej chorym także w każdą niedziele i święta po Mszy świętej przez panów, pełniących w naszej parafii funkcję nadzwyczajnych szafarzy Komunii świętej. Osoby zainteresowane posługa proszę o informację po Mszy świętej lub o bezpośredni kontakt w Sobinie z p. Piotrem Stefaniakiem i p. Grzegorzem Angulskim, w Jędrzychowie z p. Janem Gembarą i w Nowej Wsi Lubińskiej z p. Ryszardem Miziniakiem.

     

    1. w tym tygodniu wspominamy w piątek św. Jana Chryzostoma , w sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Łącząc się z ogólnopolską inicjatywą POLSKA POD KRZYŻEM w sobotę Nabożeństwo Drogi Krzyżowej 16.30 w N.W.L 17.30 Jędrzychów , 18.30 Sobin.

     

    PIELGRZYMKA PROBOSZCZA.

     

    6.Prasa Katolicka

     

    1. Podziękowanie za posprzątanie kościoła i przygotowanie na dzisiejszą niedzielę.