Strona głowna

OGŁOSZENIA PARAFIALNE ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO 2020

OGŁOSZENIA SĄ WYWIESZONE PRZY KAŻDYM KOŚCIELE!!!!!!!!!!

Biskup Legnicki odwołał  dyspensę ogólną od uczestnictwa wiernych w niedzielnych Mszach Św. Pozostaje tylko aktualna wobec osób przebywających na kwarantannie i z objawami infekcji. 

Z dniem 30 maja zniesiony jest limit wiernych uczestniczących we Mszy Świętej

Dziś I dzień Świąt Zesłania Ducha Świętego  .  Msze św. Sobin 7.30 i 12.00 Jędrzychów 9.00 Nowa Wieś Lubińska 10.15 i 11.00.

W Sobinie dziś adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00.

W poniedziałek 01 .06 II dzień Świąt  Zesłania Duch Świętego. Uroczystość M.B. Matki Kościoła . Msze św. z kazaniem N.W. Lubińska 17.00 Jędrzychów 18.00 Sobin 19,00.

Msze św. w tygodniu od wtorku do piątku bez zmian.  Nabożeństwo czerwcowe po mszy świętej. W I czwartek miesiąca komunia pod dwoma postaciami. W I piątek miesiąca odwiedzę chorych.

W I sobotę miesiąca czerwca Nabożeństwo Fatimskie godz. 19.00 Nowa Wieś Lubińska. W innych świątyniach nie ma w tym dniu Mszy świętej.

Przyszła Niedziela to Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. I miesiaca czerwca , Zmiana tajemnic dla Rodziny Różańcowej. (Boże Ciało)

Bardzo dziękuje panu Piotrowi za zieleń w naszych świątyniach

Czas wielkanocny trwa do 06 czerwca ,  zapraszam do odbycia spowiedzi wielkanocnej.

Pielgrzymka do Lichenia przeniesiona na jesień.

Pierwsza Komunia Św. w Jędrzychowie odbędzie się w ostatnią niedzielę sierpnia , Pierwsza Komunia św. w Sobinie w niedzielę 06 września.

Dziękuję wszystkim, którzy porządkują tereny wokół świątyń i dbają o czystość w kościołach.