Strona głowna

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Parafia Rzymskokatolicka św. Michała Archanioła w Sobinie

XVI Niedziela Zwykła –21 . 07. 2019

  1. Msze święte podczas wakacji są sprawowane według stałego porządku:

  W niedziele i święta: 7:30 Sobin, 9:00 Jędrzychów, 10:30 Nowa Wieś Lubińska, 12:00 Sobin,

  W dni powszednie: 17:00 Nowa Wieś Lubińska, 18:00 Jędrzychów, 19:00 Sobin

  1. Kancelaria parafialna podczas wakacji czynna zasadniczo w dni powszednie po Mszy świętej w Sobinie. W sprawach nagłych i pilnych po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pod nr 887-422-442.
  2. Do końca wakacji proszę o uzupełnienie stanu personalnego Róż Różańcowych.
  3. Dziś rozpoczyna się kolejny Tydzień św. Krzysztofa. Obrzęd poświęcenia pojazdów, nastąpi w przyszłą niedzielę po każdej mszy św. Ofiary zebrane przy poświęceniu pojazdów, tradycyjnie zostaną przekazane na rzecz organizacji Miva Polska, która pomaga polskim misjonarzom w zakupie środków transportu. Organizatorzy – jak co roku – zachęcają do udziału w akcji „1 grosz za 1 kilometr bezwypadkowej jazdy

   

  5 . Trwają zapisy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która wyruszy z Polkowic 27 lipca br. i dotrze do Częstochowy 7 sierpnia br.

  6 .  Pielgrzymi – jak każdego roku – swój pierwszy odpoczynek na trasie będą mieli przy kościele w Sobinie, a następnie przez Jędrzychów przejdą w kierunku Lubina i Legnicy. Odbędzie się to w sobotę  27 lipca br. w godzinach przedpołudniowych  koło 11.00. Jak co roku przygotowujemy poczęstunek dla odpoczywających pielgrzymów

   

  1. W tym tygodniu świętujemy we wtorek św. Brygidy – Patronki Europy, W czwartek św. Jakuba Apostoła , w piątek św. Joachima i Anny rodziców N.M.Panny.

  Serdecznie zachęcam do zamawiania Mszy Świętych.

  1. Prasa Katolicka .

   

  1. Podziękowanie za posprzątanie kościoła i przygotowanie na dzisiejszą niedzielę.
  2. Zapowiedzi przedślubne Kacper , Filip Fąfara zam. Sobin i Edyta , Małgorzata Duda zam Polkowice.