OGŁOSZENIA PARAFIALNE


OGŁOSZENIA SĄ WYWIESZONE PRZY KAŻDYM KOŚCIELE!!!!!!!!!!

 

Dziś 12 Niedziela Zwykła  .  W Sobinie adoracja N. Sakramentu do godz. 18.00   Msze św. Sobin 7.30 i  12.00 , , Nowa Wieś Lubińska godz.10.30  . Jędrzychów 9.00. 

Próba generalna przed Uroczystością Bierzmowania poniedziałek godz. 18.30 Jędrzychów . obecność obowiązkowa . Spowiedź przed bierzmowaniem Jędrzychów poniedziałek 19.30 , N.W. Lubińska wtorek 16.00 , Sobin wtorek 19.30. Bierzmowanie Środa godz. 18.00

Msze ze środy będą odprawiane w poniedziałek . W środę msza tylko w Jędrzychowie . W czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela . W piątek i sobotę msze wg. ustalonego porządku .

 

 Zamontowaliśmy w kościele w Sobinie  ogrzewanie ławkowe . Oprócz ławek dla wiernych ogrzewane są także stalle dla ministrantów  ,  siedzisko dla organisty i konfesjonał. Jest to ogrzewanie nie szkodzące naszym zabytkom . Eksploatacja jest bardzo korzystna dla finansów naszej wspólnoty . Koszt 23 tysiące złotych . Z naszych oszczędności zapłaciliśmy na razie 10 tysięcy . Druga rata do końca czerwca .  Bardzo proszę o pomoc naszych  parafian , w formie dobrowolnej ofiary na moje ręce lub na konto parafialne . 

Serdecznie dziękuje za  wpłaty naszym parafianom na ten cel .

 

 . 

 

Nie idziesz do kościoła w niedzielę ,  wspomóż parafię w trudnym czasie:       nr konta 34 1600 1462 0008 0327 2087 0001. 
 

Dziękuję wszystkim, którzy porządkują tereny wokół świątyń i dbają o czystość w kościołach.

PIELGRZYMKA DO LICHENIA PRZESUNIĘTA NA JESIEŃ 2021 !!!!!!!!!!!!!!!!!!

OGŁOSZENIA SĄ WYWIESZONE PRZY KAŻDYM KOŚCIELE!!!!!!!!!!