OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 25.10.2020


OGŁOSZENIA SĄ WYWIESZONE PRZY KAŻDYM KOŚCIELE!!!!!!!!!!

PIELGRZYMKA DO LICHENIA PRZESUNIĘTA NA WIOSNĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie idziesz do kościoła w niedzielę ,  wspomóż parafię w trudnym czasie:       nr konta 34 1600 1462 0008 0327 2087 0001. 

 

 Z A R Z Ą D Z E N I E

BISKUPA LEGNICKIEGO

z 16 października 2020 roku

 

Mając na uwadze wzbierającą falę zakażeń koronawirusem oraz konieczność uczynienia wspólnot parafialnych miejscami możliwie bezpiecznymi, pragnę zlecić wprowadzenie w życie duszpasterskie naszej diecezji następujących postanowień oraz przypomnieć za­­sady już obowiązujące.

DYSPENSA

Przypominam, że zwolnienie  z uczestnictwa w niedzielnych Mszach świętych pozostaje aktualne wobec osób z objawami infekcji (np. kaszel, katar, podwyższona temperatura itp.). Gdy chodzi o obecność na niedzielnych celebracjach, muszą być brane pod uwagę także wprowadzane obostrzenia państwowe oraz roztropne rozeznanie wiernych we własnym sumieniu bieżącej sytuacji epidemicznej, osobistych uwarunkowań zdrowotnych, rodzinnych, związanych z wiekiem i wielką obawą przed zakażeniem. 

 

Dbajmy o nasze bezpieczeństwo i módlmy się o zakończenie pandemii.

OBOWIĄZEK ZASŁANIANIA UST I NOSA W ŚWIĄTYNI

limit wiernych w kościele Sobin 23 , Jędrzychów 54 , N.W.Lubińska 15.

Dziś I niedziela Adwentu .  Msze św. Sobin 7.30 i 12.00 , Jędrzychów godz.9.00 , Nowa Wieś Lubińska godz.10.15 i 11.00 

Adoracja Najświętszego Sakramentu dziś do godz.18.00

W poniedziałek święto św. Andrzeja Ap. Msze 17.00 ,18.00 , 19.00.

Msze roratnie  od wtorku do piątku  w wyznaczonych godzinach. W środę i czwartek na roraty zapraszamy dzieci. W piątek po mszy w Sobinie adoracja N.Sakramentu. W pierwszy Czwartek grudnia taca na seminarium legnickie , komunia św. pod dwiema postaciami. W I piątek odwiedzę do południa chorych. W I niedzielę grudnia zmiana tajemnic Ż. Różańca . 

Do odebrania poświęcone opłatki. Ofiary składane z tej okazji na potrzeby parafii.

W przyszłą niedzielę w Jędrzychowie i Sobinie poświęcenie medalików dla dzieci komunijnych.

Dziękuję z całego serca za piękne dekoracje adwentowe we wszystkich świątyniach.

Nie idziesz do kościoła w niedzielę ,  wspomóż parafię w trudnym czasie:       nr konta 34 1600 1462 0008 0327 2087 0001. 
 

Dziękuję wszystkim, którzy porządkują tereny wokół świątyń i dbają o czystość w kościołach.

Akapit

PIELGRZYMKA DO LICHENIA PRZESUNIĘTA NA WIOSNĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

OGŁOSZENIA SĄ WYWIESZONE PRZY KAŻDYM KOŚCIELE!!!!!!!!!!